Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Wydawnictwo Zysk i S-ka zapraszają do udziału w spotkaniach autorskich z Robertem Ziółkowskim oraz Magdaleną Kawką, poświęconych książce “Tuż za rogiem”.

We wrześniu oraz październiku odbędą się dwa spotkania autorskie, na które seniorów serdecznie zaprasza wydawnictwo Zysk i S-ka.

Już 3 września 2015 roku (czwartek) o godzinie 18.00 seniorzy będą mogli spotkać się z Magdaleną Kawką oraz Robertem Ziółkowskim w Księgarni Matras w Galerii Malta (ul. Maltańska 1). Autorzy poświęcą swój czas na promowanie swej najnowszej wspólnej powieści „Tuż za rogiem”.

Drugie spotkanie z autorami odbędzie się 1 października 2015 roku (czwartek) o godzinie 18.00 w Oberży Pod Dzwonkiem (ul. Garbary 54).

„Tuż za rogiem” to książka o miłości. Ale czy miłość wytrzyma próbę, której poddane zostanie małżeństwo? Splot niezwykłych wydarzeń i niebezpiecznych sytuacji sprawi, że mężczyzna i kobieta będą zmuszeni do tego, by na nowo spojrzeć na siebie oraz wiążące ich uczucie.

Sylwetki autorów:

Robert Ziółkowski (ur. 1967) to absolwent Akademii Rolniczej i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Przez szesnaście lat służył w policji. Z zamiłowania podróżnik, obecnie zafascynowany kontynentem afrykańskim. Autor takich powieści sensacyjnych, jak „Łowcy głów” i „Wściekły pies”.

Magdalena Kawka (ur. 1971) mieszkanka Poznania i absolwentka socjologii. Zajmuje się tematyką problemów wychowawczych, o czym pisze m.in. w książce „Przygody Kosmatka kilkulatka. Poradnik odpowiedzialnego rodzica”. Jest także autorką powieści obyczajowych „Sztuka latania” i „Alicja w krainie konieczności”.