Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej “Hospicjum Domowe” zaprasza mieszkańców Poznania do udziału w rajdzie integracyjnym Nordic Walking.

Rajd integracyjny Nordic Walking, organizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej “Hospicjum Domowe”, służy promowaniu zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej seniorów.

Do udziału w rajdzie zachęcamy wszystkich, którzy lubią ruch i na co dzień korzystają z kijków nordic walking, jak i tych, którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z tą formą aktywności fizycznej. Uczestnicy maszerować będą w słusznym celu – by zwrócić uwagę na zdrowie seniorów oraz dbałość o kondycję w późnym wieku.

Rajd integracyjny Nordic Walking odbędzie się w piątek 20 maja. Rozpocznie się o godzinie 15.00 przy Jeziorze Rusałka. Zbiórka przy wejściu na Rusałkę od stadionu Olimpii.

UWAGA: Obowiązują zapisy. Przy zapisach liczy się kolejność zgłoszeń. Organizatorzy dysponują kijkami dla 20 osób. Pozostałe osoby zachęca się do przyniesienia własnego sprzętu do nordic walking. Zapisy obowiązkowe są dla wszystkich uczestników rajdu.

Więcej informacji oraz zapisy: osobiście w siedzibie Hospicjum, ul. Bednarska 4 lub telefonicznie 61 852 92 99.

Serdecznie zapraszamy!