Brama Poznania zaprasza na wyjątkowe spotkania z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Na ekspozycji Bramy Poznania można będzie spotkać wyjątkowych przewodników – Seniorki i Seniorów.

Brama Poznania serdecznie zaprasza dziadków wraz z wnukami do udziału w wyjątkowym spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Podczas zwiedzania ekspozycji Bramy Poznania będzie można spotkać wyjątkowych przewodników – Seniorki i Seniorów. Do tego zadania przygotowywali się przez trzy miesiące podczas warsztatów. W styczniu, jako wolontariusze, zapraszają zwiedzających do sal Gród i Woda na 7 opowieści o piastowskim grodzie, jego pierwszych władcach i mieszkańcach.

Na zwiedzanie zostają zaproszeni dziadkowie z wnukami w wieku od 5 do 10 lat. W oprowadzaniu mogą również uczestniczyć opiekunowie. Oprowadzanie po wystawie odbędzie się 21 stycznia oraz 22 stycznia o godzinie 11.00.

Czas trwania: 60 minut

Wstęp na zwiedzanie wystawy jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 61 647 76 34 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji.