Brama Poznania, czyli Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego zaprasza seniorów do zwiedzania w sezonie letnim, zarówno indywidualnie, jak i w zogranizowanych grupach wraz z przewodnikiem.

Brama Poznania ICHOT zaprasza seniorów do zwiedzania w sezonie letnim. Istnieje możliwość oprowadzenia z przewodnikiem w zorganizowanych grupach lub indywidualnie z pomocą audioprzewodnika. Podczas zwiedzania muzeum seniorzy dowiedzą się mnóstwa ciekawych informacji o dziedzictwie i historii Ostrowa Tumskiego, przyglądając się zarazem możliwościom audiowizualnym nowoczesnych technologii wykorzystanych przy tworzeniu ekspozycji muzealnych.

Najbliższe zwiedzanie indywidualne z oprowadzaniem odbędzie się 10 czerwca o godzinie 16.00 oraz 24 czerwca o godzinie 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Możliwe jest również zwiedzanie w maksymalnie 30-osobowych grupach w wybranym terminie, ustalonym wcześniej telefonicznie.

Zapisy oraz ustalanie wycieczek dla grup zorganizowanych możliwe jest pod numerem telefonu 61 647 76 34 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji.

Bilety na zwiedzanie z oprowadzaniem (w obu wariantach – zwiedzania indywidualnego i grupowego) dostępne są w cenie 8 zł/os.
Czas trwania: ok. 75 min.

fot. Ł. Gdak