Akademia Podróży Wojażer zaprasza do zapoznania się z ofertą spotkań i wycieczek na styczeń.

Akademia Podróży Wojażer zachęca do zapoznania się z ofertą spotkań oraz wyjątkowych wycieczek, które odbędą się w styczniu.

Akademia Podróży Wojażer została wyróżniona certyfikatem “Miejsce przyjazne seniorom”. Warto skorzystać ze stałej oferty dla seniorów. Akademia Podróży Wojażer proponuje wycieczki dostosowane do potrzeb osób starszych. Oprócz wycieczek w ofercie spacery, prelekcje oraz wykłady.

Najbliższe spotkanie pt. “Włochy-dolce vita” połączone z prezentacją oferty odbędzie się 4 stycznia 2016 roku. Gościem będzie Henryka Cwynar-Morawska z Rzymu. Seniorzy spotkają się w Winiarni Chimera przy ul. Dominikańskiej 7.

Kolejne spotkanie zaplanowano na 16 stycznia 2016 roku, będzie nim wyjazd jednodniowy pt. “Szlak kościółków drewnianych w Wlkp. ze żłóbkami”.

W styczniu odbędzie się jeszcze jedno spotkanie podróżnicze pt.: “Osobliwości Sumatry”. Gościem będzie Kajetan Gosławski, który zaprezentuje unikatowe zdjęcia z miejsc, do których turyści nigdy nie dotarli. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 18.00.

Natomiast w lutym seniorzy będą mieli okazję zobaczyć Poczdam-Cottbus, łącząc przyjemne z pożytecznym: zabytki, przeceny, karnawałowy korowód.

Na wszystkie spotkania wymagane są wcześniejsze zapisy.

Bliższe informacje i zapisy Akademia Podróży Wojażer, ul. Dąbrowskiego 28a tel. 61 662 84 03 oraz na stronie Akademii.