Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do wzięcia udziału w 7 edycji Poznań Nordic Walking.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału w 7 edycji Poznań Nordic Walking. Marsz odbędzie się na terenach zielonych nad Wartą 2 października 2016 roku.

Tego dnia o godzinie 10.00 uczestnicy imprezy wystartują z Ośrodka Przywodnego Rataje na os. Piastowskim 106a. W zawodach udział może wziąć każdy, jednak szczególnie zachęcamy seniorów, dla których nordic walking jest niezbyt obciążającym, ale wdzięcznym i korzystnym dla zdrowia sportem.

Marsz odbędzie się na dwóch dystansach: 3,6 km (1 pętla) i 7,2 km (2 pętle).

Przed zawodami, o godzinie 9.30 organizatorzy przewidują wspólną rozgrzewkę. Natomiast po wręczeniu medali uczestnictwa i poczęstunku około godziny 12.15 będzie można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dziś, czyli do 28 września pod numerem telefonu 61 871 06 42, a także poprzez stronę internetową http://posir.poznan.pl/nordic-walking/zapisy/ oraz osobiście w recepcji klubu Nice Lady Fitness na os. Piastowskim 106a.

Koszt uczestnictwa to 20 zł, w ramach których każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, w którym znajduje się medal, numer startowy, worek na odzież, napoje i poczęstunek na mecie.

Więcej informacji na stronie internetowej POSiR.