Powiększ rozmiar tekstu

A  A  A

CafeSenior – Portal dla seniorów

CafeSenior.pl to serwis internetowy dla aktywnych seniorów. Od 2012 roku prowadzi go spółka Pharma Partner, wydawca takich serwisów jak: medme.pl (ponad 1 mln Czytelników/miesięcznie), cogninet.euInternetowa Szkoła Rodzenia.

CafeSenior.pl powstał z myślą o dojrzałych Czytelnikach, którzy są aktywni i ciekawi świata oraz chcą rozwijać swoje pasje.Naszą misją jest edukowanie i inspirowanie seniorów, dlatego każdego dnia dostarczamy rzetelne porady i informacje.

Cafesenior.pl to:

Jest nas 100 tysięcy!

Cafesenior.pl to szybko rozwijający się serwis dla najdynamiczniej rosnącej grupy internautów, czyli Czytelników w wieku 50-plus. W lutym 2018 roku serwis przekroczył liczbę 100 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

W listopadzie 2017 roku cafesenior.pl, na zaproszenie Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, uczestniczył w obchodach Dnia Seniora. Serwis internetowy został pokazany jako przykład przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu seniorów.

Jesteśmy częścią Pelion HG

CafeSenior od 2012 roku należy do spółki Pharma Partner, skupiającej się na działalności e-health. Pharma Partner jest częścią Pelion S.A największej polskiej firmy w sektorze ochrony zdrowia. Powstała z inicjatywy polskich przedsiębiorców, a także w oparciu o polski kapitał.

W 2017 roku Pelion Healthcare Group został nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR w rankingu „Polityki” oraz Deloitte w uznaniu dla dokonań firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności, jak również wkładu w zrównoważony rozwój.

Skontaktuj się z nami: Kontakt z redakcją CafeSenior.pl