Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi Centrum Aktywnego Seniora i Zielona Łódź zachęcają do wspólnego udziału w YOGA FLASH MOB, czyli jogicznie pozytywnym tłumie.

Centrum Aktywnego Seniora oraz Zielona Łódź serdecznie zachęcają wszystkich zainteresowanych, w tym seniorów, do wspólnego udziału w YOGA FLASH MOB – zbiorowej akcji, która ma na celu pokazanie, jak wielu z nas ćwiczy jogę. Akcja organizowana jest w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Jogi, którym będzie towarzyszyć hasło: “Joga łączy. Nie dzieli”.

Organizatorzy pragną w ten sposób zachęcić wszystkich mieszkańców Łodzi, bez względu na wiek, do zjednoczenia się w tym szczególnym dniu we wspólnym działaniu!

Jak sami mówią: Nieważne, jaki styl jogi jest Ci najbliższy. Nieistotne, jak długo i gdzie ćwiczysz. Nie pytamy o Twój wiek ani płeć. Najważniejsze jest to, że kochasz jogę i chcesz razem z nami współtworzyć pozytywnie zakręconą społeczność łódzkich joginów.

Aby efekt flash mob się udał, najważniejsze jest, aby osób uczestniczących w pokazie było jak najwięcej. Dlatego warto zaprosić znajomych, przyjaciół, rodzinę, by pokazać, zwolenników jogi jest w Łodzi całe mnóstwo, i że warto stać się częścią tej pozytywnej społeczności.

YOGA FLASH MOB zaplanowano na niedzielę 19 czerwca na godzinę 13.00 w Pasażu Rubinsteina (pomiędzy ul. Piotrkowską i Al. Tadeusza Kościuszki w Łodzi).

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pozytywnej, wspólnej akcji!