Towarzystwo Aktywizacji Kreatywnej, wraz z Izbą Adwokacką w Łodzi, zaprasza seniorów na wykład z cyklu “Prawnik prawi w bibliotece”. Spotkanie poświęcone będzie przestępstwom przeciwko osobom starszym.

Towarzystwo Aktywizacji Kreatywnej, we współpracy z Izbą Adwokacką w Łodzi, serdecznie zachęca seniorów oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnym wykładzie z cyklu “Prawnik prawi w bibliotece”. Spotkanie poświęcone będzie tematowi: “Przestępstwa przeciwko osobom starszym”.

Wykład ma na celu uświadomienie najstarszym mieszkańcom miasta, na jakie niebezpieczeństwo są narażeni, jak reagować i co robić, jeśli zauważy się znamiona przestępstwa, a także jak nie dać się oszukać. Wykład poprowadzi adwokat Maria Janik.

Spotkanie “Przestępstwa przeciwko osobom starszym” odbędzie się 3 grudnia 2015 roku o godzinie 15.00 w Bibliotece Łódź-Śródmieście w Łodzi, przy ul. Andrzeja Struga 14.

Po wykładzie zainteresowane osoby będą mogły uzyskać bezpłatną poradę prawną. Zapisy na porady pod nr tel. 502 612 383

Warto również zaznaczyć, że kolejny wykład cyklu odbędzie się 7 stycznia 2016 roku i poświęcony będzie sposobom dziedziczenia.

Więcej informacji dostępnych w siedzibie Towarzystwa Aktywizacji Kreatywnej (ul. Legionów 45 w Łodzi), pod numerem tel. 502612383 oraz na stronie Towarzystwa.