Klub Wytwórnia oraz Szkoła Medytacji i Samorealizacji zachęca do udziału w bezpłatnym wykładzie o reinkarnacji, który poprowadzi uznany na świecie autorytet w dziedzinie jogi i medytacji – Balakhilya das.

Łódzki Klub Wytwórnia zachęca wszystkich, w tym seniorów, na spotkanie poświęcone jodze oraz medytacji. Tematem wykładu będzie „Reinkarnacja – transmigracja duszy”.

Proces reinkarnacji zostanie omówiony w jasny i przejrzysty sposób. Słuchacze będą mogli uzyskać odpowiedzi na takie pytania jak: „Kto reinkarnuje?”, „Jakie prawa rządzą reinkarnacją?”, „Czym jest karma?”, „Czy można dostać ciało zwierzęcia?”, „Czy rośliny mają duszę?” oraz wiele innych. Spotkanie poprowadzi autorytet w tej dziedzinie – Balakhilya das.

W programie spotkania znajdzie się również nauka prostych technik medytacji z mantrami oraz sesja pytań i odpowiedzi. Na zakończenie będzie można skosztować słodkich specjałów kuchni wegetariańskiej oraz zapoznać się z programem medytacyjnym prowadzonym na terenie Łodzi przez organizatora imprezy: Szkołę Medytacji i Samorealizacji.

Będzie również możliwość zakupu publikacji i płyt z muzyką medytacyjną.

Spotkanie odbędzie się 19 sierpnia (środa) o godzinie 18.00 w Klubie Wytwórnia, ul. Łąkowa 29 w Łodzi.

Wstęp na wykład jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszych zapisów.