Wszyscy wielbiciele musicalu i operetki bez względu na wiek, którzy cenią sobie niebanalną rozrywkę i lubią poznawać nowe rzeczy, zachęcamy do udziału w cyklu spotkań edukacyjno-rozrywkowych Teatru Muzycznego w Łodzi.

Teatr Muzyczny w Łodzi serdecznie zachęca wszystkich, w tym również seniorów, do udziału w cyklu spotkań edukacyjno-rozrywkowych dotyczących musicalu oraz operetek MUZYCZNY.EDU.

W trakcie spotkań uczestnicy poznają fascynującą historię musicalu. O muzyce i teatrze opowiadać będzie ekspert, Jerzy Snakowski.

Spotkaniom towarzyszyć będą występy artystów Teatru Muzycznego w Łodzi i rozmowy z gośćmi, którzy razem przedstawią, wplecione w historię XX wieku, dzieje teatru muzycznego, a ponadto ukażą niezwykłe powiązania pomiędzy musicalem, operetką, operą, filmem, pop kulturą oraz innymi zjawiskami i dziedzinami życia.

Cykl podzielony jest na kilka spotkań, a każde z nich dotyczyć będzie kolejnych dekad – od niemal początku świata po dzień jutrzejszy.

Projekt kierowany jest do wielbicieli musicalu i operetki niezależnie od wieku, ceniących mądrą rozrywkę i lubiących poszerzać swe horyzonty.

Pierwsze spotkanie pilotażowe z cyklu spotkań edukacyjno-rozrywkowych odbędzie się 6 listopada (piątek) o godzinie 15.00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi, ul. Północna 47/51.

Kolejne terminy spotkań zostaną podane w późniejszym terminie. Zapraszamy wszystkich chętnych,  bez ograniczeń wiekowych. Wstęp na spotkanie jest wolny.