Stowarzyszenie Zachodnia, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych i rodzinna kawiarnia Tubajka serdecznie zachęcają seniorów, dorosłych, młodzież oraz dzieci do udziału w “Dżem Session” – letnich koncertach oraz potańcówkach w Parku Zdrojowym.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do korzystania z pięknej pogody i wielu atrakcji w Parku Zdrojowym w Łodzi. Wakacyjne poranki i przedpołudnia upłyną mieszkańcom w otoczeniu zieleni i  przy akompaniamencie doskonałej muzyki. W lipcu i sierpniu Parkom Śniadaniowym będzie bowiem towarzyszyć nowa atrakcja – „Dżem Session”.

„Dżem session” przy Parkach Śniadaniowych to projekt muzyczny, który aktywizuje łodzian i łączy pokolenia. Łódź zachęca tym samym do przedwojennej tradycji spędzania czasu wolnego w parkach.

Inicjatywa “Parku Śniadaniowego” spotkała się w zeszłym roku ze sporym zainteresowaniem. Powstało nowe miejsce spotkań rodzinnych i sąsiedzkich, a także przestrzeń do działań rekreacyjnych i artystycznych.

“Dżem Session” obfitować będzie w liczne atrakcje – gry rodzinne, warsztaty, animacje dla dzieci, atrakcje dla seniorów, targi ze śniadaniowymi smakołykami, spotkania sportowe oraz letnia czytelnia. Spotkania będą odbywać się w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.

Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Szczegółowy harmonogram “Dżem Session”:

Miejsce: Park Źródliska, Domek Ogrodnika
9:00-13:00 – Park Śniadaniowy
11.00-13.00 – Dżem session
17.00-19.00 – Potańcówki

Rano // wieczór

Lipiec:
02.07  Dream Expierience
09.07  Smoków Nie Ma (Akustycznie) // Smoków Nie Ma (Akustycznie)
16.07  Defunkt Crew // Swing Załoga
23.07  Sin Trinity // DJ wodzirej (ProDJ’s)
30.07  1.Ivo Kmiecik 2.Olga Świniuch (Stargazer) // Swing Załoga

Sierpień:
06.08  brak koncertu // Patrycja Harlejczuk TANGO
13.08  brak koncertu // Patrycja Harlejczuk TANGO
20.08  Marta Błaszczyk // DJ wodzirej (ProDJ’s)
27.08  Maja Piątek // Swing Załoga

dżem session 2016 łódź