Przychodni Blue Media w Łodzi zachęca seniorów do przeprowadzenia bezpłatnych badań oraz konsultacji z kardiologiem. Wystarczy przynieść ze sobą dowód osobisty.

Przychodnia Blue Medica zaprasza seniorów na bezpłatne konsultacje z kardiologiem, EKG oraz badania poziomu cholesterolu i glukozy. By skorzystać z bezpłatnej oferty, wystarczy przynieść ze sobą dowód osobisty.

Proponowane badania profilaktyczne powinien wykonywać każdy, przynajmniej raz w roku. EKG szczególnie zalecane jest osobom:
– chorym na choroby kardiologiczne,
– odczuwającym nierówne bicie serca, kołatanie serca, ból zamostkowy o charakterze gniotącym, zwłaszcza po wysiłku fizycznym,
– u których wystąpiły niewyjaśnione zawroty głowy lub omdlenia,
– u których w rodzinie występują choroby serca.

Badania odbędą się 5 grudnia 2015 roku (sobota) w godz. 10:00-18:00 w placówce przy ul. Zgierskiej 249 w Łodzi (dawna przychodnia OmniMed).

Celem oferty bezpłatnych badań jest zwrócenie szczególnej uwagi na dbałość o zdrowie. W ten sposób można zapobiec wielu późniejszym dolegliwościom oraz schorzeniom, takim jak miażdżyca, choroby serca czy cukrzyca. Z powodu braku badań profilaktycznych i niewiedzy wielu Polaków zbyt późno dowiaduje się o chorobie, wskutek czego leczenie jest mniej skuteczne.