Blue Medica ogłasza czerwiec Miesiącem Zdrowego Seniora. W związku z tym pragnie ułatwić dostęp do specjalistów i zachęcić do badań profilaktycznych, które będą odbywały się przez cały czerwiec.

Czerwiec Miesiącem Zdrowego Seniora w Blue Medica w Łodzi! Wraz z organizatorami zachęcamy do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych.

Badania będą odbywały się w kolejnych tygodniach czerwca. Zostały podzielone pod względem profilu diagnostycznego. Seniorzy będą mogli wykonać bezpłatnie spirometrię w kierunku rozpoznania astmy, mammografię wykorzystywaną w profilaktyce raka piersi, EKG (służące ocenie pracy serca) oraz pomiar stężenia glukozy we krwi w profilaktyce cukrzycy.

Wszystkie badania zostaną przeprowadzone w gabinecie zabiegowym przez doświadczone pielęgniarki. W razie potrzeby ze strony pacjenta, wyniki będzie można skonsultować również z lekarzem.

Harmonogram bezpłatnych badań:

01.06 – 07.06 Tydzień dla płuc (spirometria)

08.06 – 14.06 Tydzień dla kobiet (mammografia)

15.06 – 21.06 Tydzień dla serca (EKG)

22.06 – 28.06 Tydzień bez cukrzycy (badanie stężenia glukozy)

Seniorzy zainteresowani wzięciem udziału w badaniach profilaktycznych proszeni są o umawianie wizyt telefonicznie przez infolinię Blue Medica pod nr tel. 801 100 111.

Na wykonanie badań zapraszamy do gabinetów Blue Medica, ul. Zgierska 249 w Łodzi.