Na kulturalnej mapie Warszawy, niedaleko od zatłoczonego centrum stolicy, zagościła Kura Domowa, w której można spędzić rodzinnie czas i uczestniczyć w licznych warsztatach tematycznych.

Bogata oferta kulinarno-edukacyjna sprawia, iż wawerska klubokawiarnia jest ciekawym miejscem spotkań dla kilku pokoleń. Odbywają się tutaj zarówno warsztaty ze stylizacji dla pań, które chcą w każdym wieku wyglądać dobrze i modnie, jak również warsztaty kulinarne dla różnych grup wiekowych. Specjalną propozycją dla dorosłych są klimatyczne spotkania kulturalne: wieczór z tangiem argentyńskim czy wieczór win hiszpańskich i flamenco. O bieżących wydarzeniach odbywających się w Kurze Domowej właściciele sami informują na Facebooku

Pomysłodawcami Kury Domowej są Anna i Bartosz Naszewscy, małżeństwo z okolic Wawra. Główną ideą powstania klubokawiarni i restauracji było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym będzie można spędzić czas z dziadkami, rodzicami i dziećmi. Charakter i przeznaczenie lokalu podkreśla jego jasne i przestronne wnętrze. Dużym atutem jest niepowtarzalne otoczenie z sielskim w porze wiosny i lata widokiem na łąkę oraz mały strumyk. Kura Domowa, oprócz przyjaznej przestrzeni i różnorodnej oferty kulturalnej, ma do zaoferowania również zdrowe dania bazujące na sezonowych, świeżych produktach. W restauracji są serwowane polskie smaki w nowoczesnym wydaniu, jak również zawsze świeżo mielona, aromatyczna kawa.

Nieformalna atmosfera oraz niecodzienne spotkania i wydarzenia są tu stałą atrakcją, która wpisuje się w charakter miejsca łączącego restaurację i klubokawiarnię. Kura Domowa to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem, gdzie dziadkowe, rodzice i wnuki mogą wspólnie spędzić czas na biesiadowaniu, grach planszowych oraz różnorodnych warsztatach.

Klubokawiarnia i Restauracja Kura Domowa

Ul. Zwoleńska 81/3

04-761 Warszawa

Tel: 22 611 00 04

Adres e-mail: restauracja@kuradomowa.net

Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela: 10.00-22.00

Więcej o klubokawiarni na stronie Kuradomowa.net.