Akademia Pełni Życia zachęca seniorów do udziału w zajęciach gimnastycznych z elementami jogi, pilatesu oraz stretchingu, w ramach Centrum Aktywności Seniorów “Dojrzały smak życia”.

Centrum Aktywności Seniorów “Dojrzały smak życia” to cykl różnorodnych spotkań dla seniorów. W grudniowe wtorki Akademia Pełni Życia serdecznie zachęca krakowskich seniorów do udziału w zajęciach gimnastycznych.

Podczas zajęć gimnastycznych dla seniorów wykorzystywane zostaną elementy innych dyscyplin – takich jak pilates, joga oraz stretching. Pilates służy efektywnemu rozciąganiu i uelastycznianiu mięśni, stretching dodatkowo pobudza krążenie oraz ukrwienie narządów, natomiast joga łączy w sobie lekkie ćwiczenia fizyczne z treningiem umysłu.

Zajęcia są skierowane do wszystkich seniorów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i bez większego wysiłku poprawić swoją kondycję. Warto poświęcić kilka minut na ćwiczenia rozciągające, by poczuć się lepiej i w krótkim czasie zauważyć różnicę.

Zajęcia gimnastyczne z zakresu pilatesu, jogi i stretchingu odbędą się 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku (wtorki) o godzinie 10.00 na ul. Bobrowskiego 6 w Krakowie.

Wstęp na zajęcia jest wolny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Obowiązują zapisy (na każde spotkanie z osobna):

  • osobiście w Biurze Akademii (ul. Rzeźnicza 2a, Kraków), od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 11.00
  • drogą e-mailową: biuro@apz.org.pl
  • tel.: tel. 12 294 81 35 oraz 12 431 36 00