Wydawnictwo Interaktywne Medutools oraz Instytut Medycyny Innowacyjnej – Centrum Medyczne IMIcare zapraszają seniorów na inaugurację współpracy, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze metody rehabilitacji pozawałowej.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się o najnowocześniejszych metodach przeprowadzania rehabilitacji po przebytym zawale serca. Współpraca dotyczy innowacyjnego programu rehabilitacyjnego, który wykorzystuje urządzenia mobilne do zdalnego monitorowania i nadzorowania pacjentów wracających do zdrowia po zawale serca.

Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Mieczysław Pasowicz, który opowie o problemie rehabilitacji kardiologicznej. Uczestnicy będą mogli porozmawiać ze specjalistami oraz uzyskać bezpłatną poradę lekarską. W trakcie spotkania odbędą się zapisy na program rehabilitacji kardiologicznej.

Inauguracja współpracy odbędzie się 26 maja (wtorek) o godzinie 16.00 w Centrum Medycznym IMIcare przy ul. Walerego Sławka 3 w Krakowie.

Liczba miejsc na ćwiczenia dla osób wymagających rehabilitacji kardiologicznej jest ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu: 12 254 61 20.