„Porozmawiajmy o zdrowiu” to cykl spotkań odbywających się w Krakowie. Celem cyklu jest zwiększanie świadomości zdrowotnej oraz rozmowa na tematy związane  ze zdrowiem.

Spotkanie z cyklu “Porozmawiajmy o zdrowiu” poświęcone będzie Idzie Karpińskiej – kobiecie, która pokonała raka szyjki macicy i zaczęła głośno mówić o tym problemie. Obecnie prowadzi fundację „Kwiat Kobiecości” i namawia kobiety do profilaktyki oraz wykonywania badań profilaktycznych.

Podczas spotkania uczestnicy spróbują zastanowić się wspólnie z gościem nad świadomością Polek w zakresie chorób kobiecych. Czy rzeczywiście częściej się badamy i nie wstydzimy się o tym rozmawiać? Jak ważna jest rzetelna informacja na temat choroby? Czy kampanie społeczne spełniają swoje zadanie? Jak często wykonywać badania? Tych i wiele innych pytań znajdzie swe odpowiedź podczas spotkania.

Uczestnicy spotkania mogą również liczyć na rozmowy z lekarzami oraz kilka niespodzianek.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego (sobota) o godzinie 17.00 w Restauracji Biała Róża na ul. Straszewskiego 16 w Krakowie.

Wstęp na spotkanie jest wolny.Wymagane jest jednak potwierdzenie przybycia na adres konferencje@imageline.pl lub telefonicznie  503 164 521.