Akademia Pełni Życia zachęca seniorów do udziału w spotkaniu z cyklu “Jesień z pamięcią”. Warsztaty poświęcone będą wspomaganiu pamięci w nauce języków obcych.

Krakowska Akademia Pełni Życia zachęca seniorów do udziału w kolejnych zajęciach z cyklu “Jesień z pamięcią”. Zajęcia zatytułowane “Obce słówka całkiem znajome – jak wspomagać pamięć w procesie uczenia się języków obcych” ma na celu zwrócenie uwagi na sposoby, dzięki którym znacznie łatwiej przyswajać obce słówka oraz wyrażenia.

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które są obecnie w trakcie nauki języków obcych i pragną dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a mianowicie poznać sposoby na szybsze przyswajanie słówek.

W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną ćwiczenia, zasady oraz techniki pamięciowe, dzięki którym nauka języków obcych stanie się przyjemniejsza i dzięki którym język zostanie opanowany znacznie szybciej.

Warsztaty pamięciowe odbędą się 18 grudnia 2015 roku (piątek) w godzinach 13.00-15.30 w siedzibie Akademii Pełni Życia, ul. Rzeźnicza 2a w Krakowie.

UWAGA! Zaproszone są osoby, które nie uczestniczyły jeszcze w Akademii w tego rodzaju zajęciach.

Wstęp jest wolny. Wymagane są wcześniejsze zapisy, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona:

  • osobiście w biurze Akademii Pełni Życia, ul. Rzeźnicza 2a (biuro czynne od pon. do pt. 9.00-11.00)
  • tel.: 12 294 81 35 oraz 12 431 36 00
  • e-mail: biuro@apz.org.pl