Stowarzyszenie Ekologia i Żagle pragnie zaprosić seniorów mieszkających w Krakowie do uczestnictwa w spotkaniu oraz warsztatach “Partnerstwo i seksualność po 60. roku życia”.

Stowarzyszenie Ekologia i Żagle serdecznie zaprasza seniorów z Krakowa do uczestnictwa w spotkaniu poświęconym partnerstwu oraz seksualności po 60. roku życia. W programie spotkania znajdzie się czas na dyskusję oraz warsztaty dotyczące intymnej sfery człowieka, a mianowicie seksualności oraz tworzenia związków partnerskich. Na na koniec zaplanowano drobny poczęstunek.

Celem spotkania jest wyposażenie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, poprawiając komfort i styl życia. Należy pamiętać, że seksualna sfera człowieka zmienia się z wiekiem, ale wciąż pozostaje ważnym aspektem życia i zdrowia.

Spotkanie i warsztaty odbędą się 8 grudnia 2015 roku (wtorek) o godzinie 12.30 w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarski Horn, ul. Kozia 22 w Krakowie. Spotkanie potrwa do godziny 14.00.

Spotkanie poprowadzi Bożena Jakubowska-Wilczyńska, mgr. pielęgniarstwa z przygotowaniem przedmiotowo-metodycznym z zakresu komunikacji interpersonalnej i promocji zdrowia psychicznego, posiadająca 11-letni staż jako nauczyciel przedmiotu w Studium Medycznym.

Na spotkanie obowiązują zapisy:
Miłosława Miłoń: ekologiaizagle@gmail.com
tel. 126530508 lub 693 123 313

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu Sportowa Akademia III Wieku”. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.