Akademia Pełni Życia zachęca seniorów do udziału w spotkaniach klubu gier kognitywnych oraz klubu gier towarzyskich, w ramach Centrum Aktywności Seniorów “Dojrzały smak życia”.

Akademia Pełni Życia zachęca krakowskich seniorów do miłego spędzenia czasu wolnego i udziału spotkaniach klubu gier towarzyskich oraz klubu gier kognitywnych, w ramach cyklu Centrum Aktywności Seniorów “Dojrzały smak życia”.

Najbliższe spotkania poświęcone zostaną grze logicznej “Rummikub” oraz grze kognitywnej “Dixit”.

Spotkania wokół gier kognitywnych skupione będą na poznaniu zasad gry “Dixit”, która charakteryzuje się prostymi regułami oraz pięknymi ilustracjami. To także świetny sposób na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie. Ponadto warto wiedzieć, że “Dixit” to gra, która rozwija funkcje kognitywne i poznawcze.

Podczas spotkania klubu gier towarzyskich uczestnicy poznają zasady gry w „Rummikub”. To świetna, prosta gra towarzyska, która rozwija umysł oraz wyobraźnię. Wszystko to w doborowym towarzystwie, przy kawie lub herbacie.

Harmonogram spotkań:

Klub gier kognitywnych (gra “Dixit”) spotka się w czwartek 7 stycznia 2016 roku oraz w poniedziałki 11, 18 i 25 stycznia 2016 roku o godzinie 13.00.

Klub gier towarzyskich (gra “Rummikub”) spotka się w piątek 8 stycznia 2016 roku oraz w środy 13, 20 i 27 stycznia 2016 roku o godzinie 13.00.

Oba kluby spotkają się w siedzibie Stowarzyszenia, na ul. Rzeźniczej 2a w Krakowie. Wstęp jest wolny, obowiązują jednak zapisy.

Szczegółowe informacje i zapisy: osobiście w Punkcie informacyjnym CAS od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-11.00, ul. Rzeźnicza 2a, tel. 12 294 81 35, e-mail: biuro@apz.org.pl

Spotkanie w ramach projektu “Centrum Aktywności Seniorów – dojrzały smak życia!” realizowanego przez Stowarzyszenie Akademia Pełni Życia, współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków.