Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie zaprasza seniorów do udziału w zajęciach Mistrzejowickiego Komputerowego Klubu Seniora.

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie zachęca seniorów do udziału w dwugodzinnych otwartych spotkaniach Mistrzejowickiego Komputerowego Klubu Seniora.

Spotkania mają formę otwartą. Na zajęcia mogą przyjść starsi i młodsi seniorzy zainteresowani poszerzaniem swoich kompetencji komputerowych. Istnieje możliwość przyniesienia własnego laptopa.

Program odpowiada potrzebom seniorów biorących udział w spotkaniach, za każdym razem jest zatem ustalany z samymi zainteresowanymi.

Podczas zajęć seniorzy uczą się m.in. instalowania programów, korzystania z komunikatorów i poczty. Poznają również zasady bezpiecznych zakupów w Internecie, zwiedzają wirtualne muzea, korzystają z aplikacji programu Google, a także poznają ciekawe i przydatne strony internetowe.

Spotkania Klubu odbędą się w dniach 29-31 sierpnia 2016 r., w godz. 12.00-14.00 w Klubie Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Złotego Wieku 14 w Krakowie. Zajęcia prowadzą: Joanna Kornas i Wiktoria Federowicz.

Harmonogram spotkań:

  • 29 sierpnia (poniedziałek): “Wyszukiwanie informacji w Internecie”
  • 30 sierpnia (wtorek): “Google i jego usługi”
  • 31 sierpnia (środa): “Filmy w Internecie”

Wstęp na spotkania Klubu jest wolny.

Więcej informacji: tel. 12 648 08 86, e-mail: klub@kuznia.edu.pl strona internetowa Klubu www.kuznia.edu.pl

plakat Mistrzejowicki Komputerowy Klub Seniora