Śródmiejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncerty w ramach cyklu “Namuz(yk)owywanie poezji”. W najbliższy piątek 29 stycznia odbędzie się koncert Joanny Kaczmarek “Przyjdę do siebie”.

Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie zaprasza do udziału w koncertach w ramach cyklu “Namuz(yk)owywanie poezji”. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie Joannie Kaczmarek, wrocławskiej wokalistce, skrzypaczce, aktorce, pedagożce i kompozytorce.

Autorski projekt Joanny Kaczmarek stanowi efekt inspirujących spotkań, pouczających rozmów, dyskusji oraz zbieranego doświadczenia. W projekcie znajdą się zarówno utwory nowoczesne, rytmiczne, zabarwione elektroniką, jak i delikatne, niemal ascetyczne brzmienia. Autorski program dopełniają piosenki ulubionych i podziwianych polskich twórców m.in. Grechuty, Osieckiej, Przybory, odczytane i opracowane na nowo.

Koncert Joanny Kaczmarek odbędzie się 29 stycznia 2016 roku (piątek) o godzinie 19.00 w Ośrodku i Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27 w Krakowie.

Bilety: 20 zł (w przedsprzedaży), 30 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Śródmiejskim Ośrodku Kultury, a na godzinę przed koncertem w Piwnicy pod Baranami.