Urząd Miasta Krakowa zaprasza krakowskich seniorów do Centrum Kongresowego ICE KRAKÓW na specjalny koncert adresowany do najstarszych mieszkańców miasta.

Urząd Miasta Krakowa zaprasza seniorów na bezpłatny koncert, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE KRAKÓW.

Podczas koncertu zaprezentują się: Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie pod dyrekcją Ryszarda Źróbka.

W programie znajdą się m.in. utwory Johanna Straussa, muzyka musicalowa i filmowa. Dodatkowo będzie możliwość poznania historii ICE KRAKÓW i zapoznania uczestników koncertu z działaniami Centrów Aktywności Seniorów.

Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach realizacji Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych.

Koncert dla seniorów odbędzie się w poniedziałek 16 listopada o godzinie 11.00 w Centrum Kongresowym ICE KRAKÓW, ul. Marii Konopnickiej 17 w Krakowie.

Bezpłatne zaproszenia na Koncert (maksymalnie 2 na jedną osobę) można otrzymać w siedzibach związku Emerytów i Rencistów, w Krakowskim Centrum Seniora os. Centrum C 10 (pok.2) i we wszystkich Centrach Aktywności Seniorów oraz w punktach informacji miejskiej InfoKraków:

  • ul. Św. Jana 2 – czynny codziennie w godz. 10-18,
  • pl. Wszystkich Świętych 2 (Pawilon Wyspiańskiego) – czynny codziennie w godz. 9-17,
  • ul. Powiśle 11 – czynny codziennie w godz. 9-17.