Termy Krakowskie serdecznie zapraszają seniorów do skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji pod okiem wykwalifikowanego personelu podczas Dni Otwartych.

Termy Krakowskie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz potrzebom seniorów, zachęcają do skorzystania z oferty rehabilitacyjnej podczas Dni Otwartych.

Seniorzy, którzy przyjdą podczas Dni Otwartych do Gabinetu Rehabilitacyjnych w Termach Krakowskich mogą liczyć na specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne w komfortowym pomieszczeniu pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Obowiązkowo należy zabrać ze sobą ręcznik, szlafrok i klapki.

W ofercie znajduje się: magnetoterapia, terapia ultradźwiękowa, laseroterapia, światłolecznictwo, terapia uciskowa, kinezyterapia. Istnieje również możliwość ze skorzystania z leczniczych saun.

Oferta skierowana jest do seniorów, którzy zmuszeni są do zbyt długiego oczekiwania na rehabilitację finansowaną z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dni Otwarte będą miały miejsce 16 lutego (wtorek) i 29 lutego (poniedziałek) 2016 roku o godz 12.00 w Termach Krakowskich, ul. Dekerta 4 w Krakowie.

Więcej informacji dostępnych pod nr tel. 884 002 078 oraz na stronie internetowej Term Krakowskich.