Stowarzyszenie Organizatorów i Menadżerów Kultury SMOK zaprasza na konferencję „Projekty międzypokoleniowe – artepasje i sztuka dialogu”, poświęconą projektom międzypokolenionym.

11 grudnia br. roku w Krakowie odbędzie się konferencja „Projekty międzypokoleniowe – artepasje i sztuka dialogu”, organizowana przez Stowarzyszenie SMOK w ramach projektu Artepasje. Spotkanie skierowane jest do wszelkich organizacji, które dbają o dialog między pokoleniami oraz najstarszych mieszkańców w ramach działalności lokalnej. W konferencji będą mogli wziąć udział przedstawiciele samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych oraz domów kultury.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się między innymi, w jaki sposób prowadzić projekty międzypokoleniowe, a także poznają potrzeby i oczekiwania seniorów. Spotkanie przybliży zainteresowanym możliwości związane z projektami dotyczącymi dialogu między pokoleniami – w sferze pozyskiwania funduszy, form rozwoju, a także praktyk już istniejących.

Spotkanie konferencyjne będzie również okazją do zapoznania się z lokalną sztuką ludową, która swą tematyką nawiązuje do tradycji międzypokoleniowych. Konferencja jest zwieńczeniem projektu „Regionalne Artepasje”, realizowanego przez Stowarzyszenie Organizatorów i Menadżerów SMOK.

Konferencja odbędzie się w Domu Polonii (Rynek Główny 14) w Krakowie, w godzinach od 10.00 do 15.00.

Formularz zgłoszeniowy dla stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych dostępny jest na stronie organizatora: www.artepasje.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.