Krakowska Akademia Pełni Życia zachęca seniorów do udziału w zajęciach nordic walking, organizowanych w ramach cyklu „Dojrzały smak życia” .

Cykl „Dojrzały smak życia” odbywa się w ramach spotkań Centrum Aktywności Seniorów. W lipcu seniorzy mogą skorzystać z możliwości udziału w ćwiczeniach nordic walking.

Nordic walking to świetny sposób na aktywność fizyczną połączoną z ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Popularny spacer z kijkami poprawia krążenie, dotlenia organizm, pomaga w ćwiczeniu kości oraz stawów. Nie bez przyczyny nordic walking jest jedną z ulubionych aktywności fizycznych osób starszych. Regularne ćwiczenia usprawniają i dodają energii. Dlatego zachęcamy do spróbowania tego wdzięcznego sportu.

Zajęcia nordic walking odbędą się 14 i 21 lipca 2016 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Akademii, ul. Rzeźnicza 2a w Krakowie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy (liczba miejsc jest ograniczona): tel. 12 294 81 35 oraz 12 431 36 00, e-mail: biuro@apz.org.pl.