Masz 60 lub więcej lat? Próbujesz pisać? Pomyśl o założeniu własnego bloga i rozwijaj swój talent! Pisz o swoich pasjach, podróżach, rodzinie, o czym tylko chcesz. Twórz opowieści i dziel się z innymi!

Drodzy, ogłaszamy konkurs dla tych, którzy już trochę piszą i dla tych, którzy o pisaniu marzą, ale jeszcze nie spróbowali. Masz niecodzienne hobby, kulinarne przepisy nie mają przed tobą tajemnic, interesujesz się modą, czujesz, że ogród jest twoim drugim domem lub po prostu lubisz dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami? W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 60 lat. Wystarczy wymyślić temat bloga i napisać pierwszy tekst, który mógłby zostać na nim opublikowany, a później wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.cafesenior.pl/konkurs. Na zgłoszenia czekamy do 10.11.2015. Zapraszamy!

Czy przewidujemy nagrody? Oczywiście! Dziesięć osób otrzyma własne blogi, a na podstawie kilku opublikowanych notatek jurorzy zadecydują, do kogo trafią atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. laptop Dell Inspiron, smartfony MyPhone Halo X, gadżety od firmy Microsoft oraz specjalne konta do monitoringu internetu od Monitori. Prace konkursowe ocenią jurorzy – pisarka Sylwia Chutnik, blogerka Arlena Witt (autorka bloga wittamina.pl) i historyk literatury prof. Michał Kuziak z Uniwersytetu Warszawskiego.

Regulamin konkursu i wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.cafesenior.pl/konkurs.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Seniorzy blogują”, który jest wspólną akcją portalu CafeSenior.pl i Stowarzyszenia Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat”.