Drodzy Państwo, z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym mamy dla Was wspaniałe nagrody. Tym razem nie są to książki, lecz 3 wyjątkowo wygodne poduszki ortopedyczne, które pomogą zrelaksować się podczas snu. Zachęcamy Państwa do udziału, bo naprawdę warto!

Zdrowy, długi i spokojny sen jest gwarancją dobrego samopoczucia następnego dnia. Zastanawiają się Państwo czasem, co zrobić aby lepiej się wysypiać i regenerować podczas snu? Źle dobrana poduszka może być przyczyną nadmiernych napięć w obrębie barków i karku. Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie, w którym mamy dla was aż 3 poduszki ortopedyczne „Memory ufundowane przez sklep Pomoce dla Seniora.

Poduszka „Memory” zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i wypoczynku. Wykonana jest ze specjalnego tworzywa, które charakteryzuje się wyjątkową elastycznością i wieloletnią odpornością na odkształcanie. Zawsze, gdy wstajesz, poduszka powraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie ma znaczenia, czy śpisz na boku, plecach czy brzuchu, poduszka zawsze działa. Przyciśnięta do ciała, przylega do niego jednocześnie nie powodując ucisku. Pomaga w ograniczeniu chrapania, a także bezsenności.

 

Zasady konkursu:

  1. Napisz w 2-3 zdaniach odpowiedź na pytanie konkursowe: „Czym są dla ciebie kolorowe sny?”
  2. Odpowiedzi konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.cafesenior@gmail.com, z dopiskiem „Konkurs”. Czekamy na Państwa zgłoszenia do końca niedzieli 6.09.2015.
  3. W środę 09.09.2015 wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, wyniki ogłosimy w tym samym dniu na portalu CafeSenior, a zwycięzców nagrodzimy poduszkami „Memory”, ufundowanymi przez sklep Pomoce dla Seniora.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych zgłoszeń (bez nazwisk). Wysyłka książek możliwa jest jedynie na terenie Polski. „

 

Zachęcamy do czytania i zapraszamy do udziału w konkursie!

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj.

logo pomocedlaseniora