Drodzy Państwo, z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym mamy dla Was wspaniałe nagrody książkowe: „Damy PRL-u” oraz „Dżentelmenów PRL-u”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Zachęcamy Państwa do udziału, bo naprawdę warto!

Mamy dla Państwa po 3 egzemplarze książki „Damy PRL-u” oraz „Dżentelmeni PRL-u”, które zostały ufundowane przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. Chcielibyśmy je dać osobom, które nas przekonają, że książka powinna trafić właśnie do nich. Wystarczy odpowiedzieć drogą mailową na pytanie „Kto i dlaczego jest według ciebie największą damą/ dżentelmenem PRL-u?”. Na zgłoszenia czekamy do północy w niedzielę, 9.08.2015.

O obydwu książkach pisaliśmy na stronach portalu, polecamy ponowną lekturę naszej recenzji „Dam PRL-u” oraz „Dżentelmenów PRL-u”.

Zasady konkursu:

1. Napisz w 2-3 zdaniach odpowiedź na jedno lub obydwa pytania konkursowe. Jeśli marzysz o książce „Damy PRL-u”, odpowiedz na pytanie o damach, jeśli wolisz książkę „Dżentelmeni PRL-u”, napisz o dżentelmenach. Jeśli zaś chcesz powalczyć o obydwie książki, napisz odpowiedź na obydwa pytania:

a) „Kto i dlaczego jest według ciebie największą damą PRL-u?”

b) „Kto i dlaczego jest według ciebie największym dżentelmenem PRL-u?”

2. Odpowiedzi konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.cafesenior@gmail.com, z dopiskiem „Konkurs książkowy”. Czekamy na Państwa zgłoszenia do końca niedzieli 9.08.2015.

3. W środę 12.08.2015 wybierzemy 6 najciekawszych odpowiedzi, wyniki ogłosimy w tym samym dniu na portalu CafeSenior, a zwycięzców nagrodzimy książkami „Damy PRL-u” oraz „Dżentelmeni PRL-u”, ufundowanymi przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

4. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych zgłoszeń (bez nazwisk). Wysyłka książek możliwa jest jedynie na terenie Polski.

Zachęcamy do czytania i zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj.