Drodzy Państwo, z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym mamy dla Was wspaniałe nagrody książkowe: 3 egzemplarze książki „Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Zachęcamy Państwa do udziału, bo naprawdę warto!

W poniedziałek mieliście Państwo okazję przeczytać na naszym portalu redakcyjną recenzję książki „Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego”. Ten wyjątkowy zbiór opowieści dziewięciu kobiet, które brały udział w powstaniu może teraz trafić w prosty sposób w wasze ręce.

Mamy dla Państwa 3 egzemplarze książki „Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego”, które zostały ufundowane przez wydawnictwo W.A.B. Chcielibyśmy je dać osobom, które nas przekonają, że książka powinna trafić właśnie do nich. Wystarczy odpowiedzieć drogą mailową na pytanie „Dlaczego chciałabyś / chciałbyś przeczytać tę książkę?”. Na zgłoszenia czekamy do północy w niedzielę, 23.08.2015.

 

Zasady konkursu:

  1. Napisz w 2-3 zdaniach odpowiedź na pytanie konkursowe: „Dlaczego chciałabyś / chciałbyś przeczytać tę książkę?”.
  2. Odpowiedzi konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.cafesenior@gmail.com, z dopiskiem „Konkurs książkowy”. Czekamy na Państwa zgłoszenia do końca niedzieli 23.08.2015.
  3. W środę 26.08.2015 wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, wyniki ogłosimy w tym samym dniu na portalu CafeSenior, a zwycięzców nagrodzimy książkami „Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego”, ufundowanymi przez Wydawnictwo W.A.B.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych zgłoszeń (bez nazwisk). Wysyłka książek możliwa jest jedynie na terenie Polski.

 

Zachęcamy do czytania i zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj.