Krystyna Sienkiewicz, jedna z bohaterek książki „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym” M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek, na pytanie czym dla niej jest starość odpowiada: ” Ja nie jestem stara, ja się staram.”. Jak zachować ducha walki? Skąd czerpać siłę i chęć do życia? Co sprawia, że zachowujemy wewnętrzną wieczną młodość?

Konkurs – Wieczna młodość – jak się starać a nie starzeć?

Zapraszamy naszych czytelników do udziału w konkursie organizowanym przez Cafesenior.pl. Aby wziąć w nim udział należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe na naszym profilu na Facebooku pod postem konkursowym i krótko uzasadnić swoją wypowiedź.

Nagrody konkursowe

 

Nagrodą w konkursie są książki Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego: „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym” M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek z podpisem autorek.

srebrne tabu - książka M. Kamieńskiej i M. Mularskiej-Kucharek , spotkanie, wywiad, literatura

Przeczytaj fragment publikacji – wywiad z Krystyną Sienkiewicz.

Regulamin konkursu Wieczna młodość – jak się starać a nie starzeć?

  • Konkurs trwa od 15 maja 2018 r. do 22 maja 2018 r. do godziny 23:59.
  • Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w komentarzu pod konkursowym postem na profilu Organizatora do dnia 25 maja 2018 r. do godziny 23:59.
  • Zwycięzcy będą zobowiązani w ciągu 5 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników do napisania na profilu Facebookowym Organizatora wiadomości prywatnej ze swoim danymi niezbędnymi do przekazania nagrody (imię i nazwisko, adres, numer telefonu).
  • Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź na zadanie konkursowe w formie komentarza pod (XXXPODLINKUJ) postem konkursowym na fanpage’u CafeSenior.pl, na Facebooku. Cała treść komentarza traktowana jest jako zgłoszenie udziału w Konkursie.
  • Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.
  • Jedna osoba może zostać nagrodzona tylko raz.
  • Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  • Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  • Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: kontakt@cafesenior.pl.

TUTAJ ZNAJDZIESZ PEŁNY REGULAMIN KONKURSU