Zapraszamy na spotkania Klubu Aktywni 50+. Zajęcia odbędą się w ramach sekcji edukacyjnej (obejmującej m.in. j. angielski, treningi pamięci, warsztaty rękodzieła), rekreacyjnej (m.in. Nordic Walking, taniec z relaksacją) i integracyjnej.

Harmonogram spotkań – zajęcia rozpoczynające się w marcu:

• 18.03

11.45-12.45 – PIERWSZE Z CYKLU ZAJĘĆ Z J. ANGIELSKIEGO (POZIOM 0) – zajęcia dla osób, które nie miały kontaktu z językiem, jak i dla wszystkich, którzy pomimo doświadczeń z j. angielskim chcą zacząć od podstaw i powtórzyć sobie poznany materiał. Cykl obejmuje 10 spotkań. Koszt: 5 zł/os./spotkanie.

13.00-14.00 – PIERWSZE Z CYKLU ZAJĘĆ Z J. ANGIELSKIEGO (POZIOM 0+) – spotkania dla osób, które znają podstawy j. angielskiego i chciałyby ugruntować wiedzę oraz poznać dodatkowe słownictwo i zwroty, pozwalające na budowanie wypowiedzi po angielsku. Cykl obejmuje 10 spotkań. Koszt: 5 zł/os./spotkanie.

• 20.03

15.30-17.30 – DECOUPAGE – warsztaty skierowane do osób lubiących zajęcia manualne, chcących poznać technikę ozdabiania wybranych przedmiotów z drewna, szkła oraz innych materiałów. Spotkania odbywają się co 2 tygodnie. Koszt zajęć: 10 zł/os./spotkanie.

Wszystkie spotkania będą się odbywały w siedzibie stowarzyszenia: ul. Zacisze 4, Poznań – Jeżyce (w pobliżu Mostu Teatralnego).

Zapisy pod numerem telefonu 664 999 886 lub w siedzibie SWP „Flandria”.

Serdecznie zapraszamy!