Masz 60 lat lub więcej? Pochodzisz z terenu Krakowa i okolic? Fundacja WyspArt zaprasza Cię do udziału w Krakowskim Inkubatorze Kultury, w którym będziesz mógł/mogła zrealizować swoje artystyczno-społeczne projekty.

Wszystkich, którzy chcą zrobić coś ciekawego dla siebie, swojego najbliższego otoczenia i zastanawiają się od czego zacząć, mają ciekawy pomysł i nie wiedzą jak go zrealizować – Fundacja WyspArt zaprasza do KIK-u, czyli Krakowskiego Inkubatora Kultury, gdzie będzie można uzyskać pomoc w realizacji swoich marzeń.

KIK, czyli Krakowski Inkubator Kultury, to długofalowy projekt skierowany do osób i młodych organizacji z województwa małopolskiego, które chcą zrealizować swoje pomysły artystyczno-społeczne w najbliższym otoczeniu, np.:

– zrobić wystawę fotograficzną na klatce schodowej prezentującą wszystkie sąsiadki

lub

– pomalować ławki we wzorki oraz posadzić kwiaty i krzewy pod domem.

Pierwsza edycja w 2013 roku będzie skierowana do osób starszych – po 60. roku życia z terenu Krakowa i okolic, które wraz z młodym asystentem lub asystentką (osobami do 30. roku życia) będą miały ciekawą koncepcję do zrealizowania we własnej społeczności lokalnej.

Beneficjenci dowiedzą się w czasie warsztatów (które odbędą się pod koniec sierpnia lub na początku września), jak planować swoje działania, tworzyć harmonogram, plan promocji, gdzie i jak szukać pieniędzy na realizację swoich pomysłów.

Więcej o projekcie:

Zgłoszenia do udziału w projekcie należy składać osobiście lub e-mailowo do 3 czerwca 2013 r. na specjalnym formularzu.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 696 861 678 lub przesyłając zapytanie na adres: fundacja@wyspart.pl.

Projekt będzie współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.