O nas

Medme.pl - Najzdrowsze Miejsce w Internecie

Medme.pl to założony przez spółkę Pharma Partner w 2011 roku portal o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Nowy logotyp i identyfikacja wizualna symbolizują profesjonalizm, troskę o zdrowie swoich czytelników, jak i ciągły rozwój usług serwisu. 

Naszą misją jest edukowanie Czytelników i dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat zdrowia i medycyny.  

 

Medme.pl to:

 • Poradnik. Ponad 6 tys. artykułów na temat chorób i profilaktyki, podzielone na 6 sekcji: zdrowie, parenting, odżywianie, psychologia, seks, a także uroda i sport.
 • Sklep online. Z wciąż rosnącą ofertą produktów z szeroko pojętych kategorii: zdrowia, opieki zdrowotnej, urody, sportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze zdrowia, zespół specjalistów dba o to, by zarówno oferta jak i jakość obsługi cechowała się najwyższym poziomem.
 • Encyklopedia chorób. Rzetelne opisy ponad 700 chorób: przyczyn, objawów, metod badania i sposób leczenia, przygotowanych na podstawie literatury medycznej.  
 • Encyklopedia leków - ponad 12 tys. pełnych i rzetelnych opisów leków oraz suplementów diety, w których poznamy wskazania, przeciwwskazania, dawkowanie i skutki uboczne. Encyklopedia przygotowana w oparciu o największą polską bazę produktów leczniczych Pharmindex Polska Sp z o.o.  
 • Kalkulatory: BMI, promili alkoholu oraz ciąży. To przydatne funkcjonalności, które pozwalają w domowych warunkach kontrolować wagę, przeanalizować poziom alkoholu we krwi lub sprawdzić, który to tydzień, miesiąc i trymestr ciaży.
   

Najzdrowsze miejsce w Internecie!

Medme.pl to dynamicznie rozwijający się serwis internetowy w sektorze healthcare. W 2021 r. w raporcie przygotowanym przez Senuto, portal medme.pl zajął 1 miejsce w kategorii "najlepszy content" o tematyce zdrowie i ftness. Poza pierwszym miejscem pod względem contentu, serwis znalazł się także na 13. pozycji listy TOP500 sklepów o najlepszej widoczności w wyszukiwarce Google w Polsce. 

Ponadto w raporcie opracowanym przez Gemius / PBI z kwietnia 2021 r., serwis medme.pl zajął 8 miejsce wśród serwisów o zdrowiu. 

 

Wiarygodne źródło wiedzy o zdrowiu

W medme.pl znajduje się ponad 6 tys. artykułów napisanych przez najlepszych polskich dziennikarzy zajmujących się pisaniem o zdrowiu i medycynie. Dzięki temu informacje są nie tylko rzetelne, ale także podane w przystępny sposób. 

 

Sklep internetowy Medme.pl

Medme.pl to także sklep online z wciąż rosnącą ofertą produktów z szeroko pojętych kategorii:

 • zdrowia,
 • opieki zdrowotnej,
 • urody,
 • sportu.

Naszym celem jest zapewnienie klientom szerokiego wyboru produktów dostępnych w korzystnych cenach. 

 

Jesteśmy częścią Pelion HG

Pharma Partner jest częścią Pelion Healthcare Group, największej firmy z branży ochrony zdrowia w Polsce.