Fundacja Podróże Bez Granic oraz Laboratorium Innowacji Społecznej, w ramach projektu „Dostojne srebro, żywe złoto – aktywni razem!”, zapraszają na spotkanie, podczas którego seniorzy opowiedzą o swoich podróżach.

Spotkanie skierowane jest do seniorów oraz osób z niepełnosprawnością, które zainteresowane są wszelkimi rodzajami podróżowania oraz turystyki sportowej. Podczas spotkania możliwe będzie poznanie osób, które opowiedzą o swojej pasji. Tematem przewodnim będzie żeglarstwo oraz kajakarstwo.

Zaproszeni goście:

Franciszek i Teresa Zatorscy – żeglarze 60+, którzy opowiedzą o wyprawach po wodach Bałtyku i Morza Północnego.

Artur Labudda – kajakarz z niepełnosprawnością, który podzieli się doświadczeniami zdobytymi podczas 50-dniowego spływu z Żurawina do Świnoujścia.

Bohdan Sienkiewicz – dziennikarz, marynista, twórca i redaktor programów telewizyjnych, m.in. “Latającego Holendra” i “Dookoła świata”.

Spotkanie odbędzie się 28 maja (czwartek) między godziną 17.00 a 20.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, przy al. Zwycięstwa 96/98 (wejście od strony SKM Redłowo).

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Laboratorium Innowacji Społecznej organizuje spotkanie w ramach projektu „Dostojne srebro, żywe złoto – aktywni razem!” realizowanych w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2015 – 2020.