Jesteś osobą 60+ i chciałbyś/chciałabyś poznać, czym jest świat Internetu, ale nie tylko w podstawowym zakresie? Interesują Cię ciekawe portale, aplikacje, to o czym mówią “młodzi”? A może po prostu chcesz nauczyć się jak obsługiwać Facebooka, pocztę internetową bądź telewizję online? Koniecznie odwiedź pierwszy Festiwal Kompetencji Cyfrowych 60+ w Warszawie!

W sposób prosty, zrozumiały zostaną Ci przekazane odpowiedzi na wszystkie pytania!

Spotkania już się odbywają i mają charakter otwarty, co oznacza, że można na nie ” po prostu przyjść”! Ale uwaga! – tylko zapisy gwarantują miejsce.

Kilka istotnych informacji:

1. Spotkania są bezpłatne.
2. Nie trzeba zabierać swoich laptopów – spotkania mają charakter warsztatowo-wykładowy.
3. Organizatorzy proszą o rozważne zapisywanie się na poszczególne zajęcia – można zapisać się na kilka z nich, ale uprasza się o rzeczywistą obecność na wybranych spotkaniach.
4. Każdy temat to oddzielne spotkanie – nie są one cyklem.
5. Uwaga! Spotkania są przeznaczone dla osób 60+, które już miały do czynienia z komputerem – chodzi o podstawową umiejętność obsługi komputera i Internetu, tj. włączenie/wyłączenie, otworzenie przeglądarki, wysłanie maila.

Zapisy odbywają się za pomocą formularzy zgłoszeniowych, ewentualnie telefonicznie.

Szczegółowy program spotkań: KLIK!

Więcej informacji oraz możliwość zapisania się tu: KLIK!

Spotkania będą trwały do 17 grudnia – nie przeocz ich, pokaż, że osoby w wieku 60+ mogą być pełnoprawnymi członkami internetowej społeczności!