Bądź piękna i modna w każdym wieku! Pomoże Ci w tym przewodnik modowy dla dojrzałych kobiet Dojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku, autorstwa wrocławskiej blogerki i stylistki Krystyny Bałakier. Teraz możecie ją wygrać w naszym konkursie! Książka ta jest skierowana do czytelniczek, które wciąż poszukują własnego stylu, szukają nowego pomysłu na siebie,  mają ochotę na zmianę lub odświeżenie wizerunku.

Dojrzała elegancja – konkurs

Co jest nieodzownym atrybutem kobiecości? Oczywiście damska torebka! Dlatego to właśnie tego elementu garderoby nasze konkursowe pytanie.

Zadania konkursowe brzmi:

Kobieca torba kryje wiele tajemnic. Czego nie może zabraknąć w Twojej torebce? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.

Swoją odpowiedź w formie komentarza umieść pod postem konkursowym na naszym fanpage’u CafeSenior.pl, na Facebooku. Pamiętaj, że zgłoszenie konkursowe musi zawierać się w jednym komentarzu nie dłuższym niż 500 znaków (bez spacji). Książką nagrodzimy 3 najlepsze komentarze.

Inspiracji do konkursowych odpowiedzi możecie poszukać czytając nasz wywiad z autorką poradnika – Krystyną Bałakier.

Zasady konkursu Dojrzała elegancja w pigułce

 • Konkurs trwa w dniach: 17 – 24 lipca 2017 roku do godziny 23:59.
 • Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w komentarzu pod konkursowym postem na profilu Organizatora do dnia 27 lipca 2017 r., do godziny 23:59 oraz na stronie https://cafesenior.pl/dojrzala-elegancja-konkurs/. ‎
 • Zwycięzcy będą zobowiązani w ciągu 5 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników do napisania na profilu Facebookowym Organizatora wiadomości prywatnej ze swoim danymi niezbędnymi do przekazania nagrody (imię i nazwisko, adres, numer telefonu).
 • Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź na zadanie konkursowe w formie komentarza pod postem konkursowym na fanpage’u CafeSenior.pl, na Facebooku: https://www.facebook.com/CafeSenior/. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać się w jednym komentarzu nie dłuższym niż 500 znaków (bez spacji). Cała treść komentarza traktowana jest jako Zgłoszenie w Konkursie.
 • Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.
 • Jedna osoba może zostać nagrodzona tylko raz.
 • Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
 • Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 • Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: kontakt@cafesenior.pl.

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wspólną zabawę! Najlepsze komentarze wybrane, a więc konkurs został zakończony i rozstrzygnięty. Wszystkie zgłoszenia były wspaniałe i pokazały, że damska torebka potrafi skrywać wiele tajemnic.

Egzemplarz książki “Dojrzała Elegancja” otrzymują:

 • Barbara Harnack
 • Krystyna Pieróg
 • Anna Walosik

Serdecznie gratulujemy i prosimy nagrodzone Panie o napisanie do nas wiadomości prywatnej na naszym Facebooku, abyśmy mogli ustalić szczegóły przekazania Nagrody!