Kiedy myślisz z optymizmem o przyszłości? Ile razy zdarzyło Ci się przeczuwać jak najgorszą przyszłość w związku z kierunkiem, w którym podąża świat? Nie jesteś odosobniony w swych mrocznych wizjach. Może dlatego właśnie Ambasada Krakowian zaprasza na darmową projekcję filmu “Tomorrow”.

Film w polskiej wersji znany jako “Nasze jutro”, dzieło Cyril Dion i Mélanie Laurent, staje na przekór mrocznym wizjom przyszłości świata, choć ich nie ignoruje. Wręcz przeciwnie: dowiadujemy się wprost, że ludzkość zmierza prosto do zagłady. Gdzie zatem optymizm?

Wciąż nie jest za późno, by zmienić przyszłość – przekonują twórczynie filmu. I uzasadniają swą pozytywną wizję przyszłości ukazując przykłady ludzi i społeczności, które zakasały rękawy i… czynią dobro. Ukazani są więc w filmie bohaterowie, którzy mają pomysły i wdrażają je w życie. A co najważniejsze, koncepcje przynoszą rezultaty!

Jeżeli i Ty, w towarzyszącej nam obecnie ciemnej rzeczywistości, masz zapotrzebowanie na nieco jaśniejszej wizji, skorzystaj z projekcji organizowanej przez Ambasadę Krakowian i przyjdź jutro o 18-tej na ulicę Stolarską 6/9.

Film emitowany będzie w języku angielskim i francuskim z polskimi napisami.

Wstęp wolny. Sugerowana dobrowolna wpłata do puszki na wsparcie Ambasady Krakowian.

 

 

Notka o filmie przygotowana na podstawie recenzji Marcina Pietrzyka: KLIK!