Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Fundacja Orange zapraszają na wykład “Szczęście jest wszędzie” z cyklu “Spotkania z pasjami”, które poprowadzi Katarzyna Miller.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Fundacja Orange zachęcają do wzięcia udziału w kolejnym wykładzie z cyklu “Spotkania z pasjami”. Spotkanie pt.: “Szczęście jest wszędzie” poprowadzi Katarzyna Miller.

Spotkanie “Szczęście jest wszędzie” ma na celu pokazanie, że radości należy szukać przede wszystkim w drobnych, codziennych zdarzeniach. Udział w wykładzie może stać się początkiem w poszukiwaniu swojej pasji i czerpaniu radości z tego, co dzieje się dookoła.

Wykładów z cyklu “Spotkania z pasjami” przeprowadzane są na żywo w formie wideokonfererencji. Dzięki temu seniorzy mają możliwość porozmawiania z wieloma ciekawymi osobami, które pokazują, w jaki sposób cieszyć się swoją pasją.

Spotkanie odbędzie się 30 kwietnia 2015 roku o godzinie 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, w sali projekcyjnej, na ul. Broniewskiego 10 C. Spotkanie zakończy się około godziny 11.30. Wstęp jest bezpłatny.