Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zachęca wszystkich chętnych, w tym seniorów, do udziału w ciekawych spotkaniach odbywających się w Pokojach Pracy Twórczej.

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku rusza z zapisami na zajęcia plastyczne odbywające się w Pokojach Pracy Twórczej. Zaproszeni zostają wszyscy miłośnicy rękodzieła oraz sztuk malarskich. Zajęcia sprzyjają odkrywaniu zdolności manualnych i artystycznych.

Podczas zajęć zagwarantowana zostanie fachowa opieka i prowadzenie zajęć w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy. Spotkania tego typu pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia.

Spotkania w Pokojach Pracy Twórczej to sposób na kreatywne i twórcze spędzanie czasu, który daje mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego dzieła.

W ofercie znajdują się: warsztaty biżuteryjne (grupa dorosłych i grupa młodzieżowa), warsztaty tkackie „Tkanina bez tajemnic”, warsztaty „Piękne Rzeczy” (grupa dorosłych) oparta na pracy przy użyciu masy plastycznej oraz zajęcia z rysunku i malarstwa. Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się, jakich tkanin oraz materiałów używać, jak organizować sobie czas pracy, poznają również techniki tworzenia biżuterii czy snucia krosna.

Przyjmowanie zgłoszeń oraz więcej informacji: codziennie pod numerem tel. 698313956, w godz.: 10.00-18.00 oraz na adres m.talmon@woak.bialystok.pl