Odliczamy dni do targów Aktywni 50+. Zostały już tylko 3! Dzisiaj zapowiadamy prezentację, którą wygłosi przedstawiciel CafeSenior. Opowie o tym, jak bezpiecznie korzystać z Internetu i na jakie pomysły wpadają internetowi przestępcy.

Ściągnij darmowy ebook CafeSenior “Bezpieczeństwo w Internecie kroko po kroku >>>

W najbliższy weekend w Poznaniu odbędą się targi Aktywni 50+. Przez dwa dni na MTP będzie można spędzić ciekawie czasu, biorąc udział w warsztatach, spotkaniach, koncertach, słuchając prelekcji czy oglądając pokazy.

W niedzielę o godz. 14:30 prelekcję pod tytułem “Bezpieczeństwo seniorów w sieci” poprowadzi Tadeusz Mirski z naszego portalu CafeSenior.

– Uczestnicy nie będą musieli słuchać listy programów do zainstalowania. Ta prezentacja ma nauczyć ich, jak przewidywać i rozpoznawać zagrożenia. To zachowanie samych użytkowników komputera stwarza najwięcej zagrożeń. Wiedza, zrozumienie sposobu myślenia przestępców internetowych pozwolają jednak na uchronienie się nawet przed nietypowymi atakami – wyjaśnia prelegent.

W prezentacji pojawią się przykłady dotyczące surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, Facebooka czy robienia zakupów online.

Prezentacja odbędzie się w sali 0.A+0.B w pawilonie 15 MTP, gdzie będą odbywać się całe targi.

Co będzie na targach Aktywni 50+? >>>