Podróż do odległego kraju? Nauka gry na ulubionym instrumencie? A może debiut pisarski? Pragnienie niejedno ma imię, a wszyscy wiemy, że marzenia się spełniają – czasem zupełnie nieoczekiwanie, wtedy, gdy przestajemy już na to liczyć.

„Każdy z nas jest powieścią” pisał Wiesław Myśliwski w „Traktacie o łuskaniu fasoli”. My lubimy dobre powieści, a najbardziej – te pisane przez życie. Jakie są Wasze? Ubierzcie je w słowa i pozwólcie się nam poznać. Szczególnie jeśli macie do opowiedzenia coś, co pokrzepi i wywoła uśmiech na twarzy czytelników – w każdym wieku.

Jeśli więc znaleźliście sposób na niepoddawanie się czasowi i szarej rzeczywistości, jeśli mimo upływu lat nie odpuszczacie – napiszcie do nas. Jeśli nie spędzacie dni wyłącznie przed telewizorem czy nad krzyżówką – siadajcie do komputera i piszcie. Jeśli życie nie straciło dla Was swych kolorów, choć dzieci dawno wyfrunęły z gniazda, a wnuki nie mają dla Was czasu – opowiedzcie o tym innym. Opiszcie swoje pasje, to, co Was napędza, nadaje sens codziennej egzystencji. Jeśli udało Wam się spełnić marzenie, o którym myśleliście, że z pięćdziesiątką czy sześćdziesiątką na karku jest niemożliwe do spełnienia – przekonajcie innych swoim przykładem, że życie wciąż ma wiele do zaoferowania.

Nie musi to być skok ze spadochronem – każdy mały sukces, który dał Wam satysfakcję, zmienił Wasze życie, nadal budzi w Was poczucie dumy, wart jest opisania. I podzielenia się nim z innymi, by mogli czerpać inspirację do lepszego i pełniejszego życia. Rozpoczynamy akcję zbierania spełnionych marzeń, niech to będzie prawdziwa AKCJA-INSPIRACJA!

Przyślijcie nam swoje opowieści o spełnionych marzeniu i pasjach realizowanych po pięćdziesiątce na adres: kontakt@cafesenior.pl. Wybrane opowieści opublikujemy, te najbardziej inspirujące – nagrodzimy upominkami.

PS I nie zapomnijcie też opisać tego skoku ze spadochronem… 🙂