Drodzy Państwo, w tym tygodniu stawiamy na zdrowie! Podpowiadamy, co jeść, jak zadbać o zdrowy sen i zapraszamy do udziału w konkursie, w którym mamy dla Państwa aż 3 super wygodne, ortopedyczne poduszki. Oto 5 rzeczy, o których chcieliby Państwo wiedzieć w tym tygodniu.

1. Jak zadbać o dobry sen?

Zdrowy, długi i  spokojny sen jest gwarancją dobrego samopoczucia następnego dnia. Niestety, dość często  zdarza się, że budzimy się niewyspani lub nie możemy zasnąć. Już we wtorek zachęcamy do lektury artykułu, w którym podpowiemy pięć sposobów na zdrowszy i bardziej regenerujący sen.

2. Poduszkowy konkurs

Drodzy Państwo, już w środę ogłosimy w CafeSenior konkurs, w którym mamy dla was 3 wyjątkowo wygodne poduszki ortopedyczne, które pomogą wam zrelaksować się podczas snu. Zachęcamy do wypatrywania szczegółów związanych z konkursem, bo naprawdę warto!

3. Kolejne powody, dla których warto zostać wege

Wegetarianie rzadziej cierpią na miażdżycę, udary, raka, cukrzycę i wiele innych chorób. Otyłość, osteoporoza, choroba Alzheimera, astma czy impotencja to również dolegliwości statystycznie częstsze u mięsożerców. Już w czwartek będziemy razem z Agnieszką Antosik przekonywać was, dlaczego jeszcze warto jeść więcej warzyw, a mniej mięsa.

4. O naiwności słów kilka

Czy seniorzy są naiwni? Takie pytanie zada nam już w piątek Paulina Owsińska. Seniorzy powszechnie uchodzą za tę grupę społeczną, która najłatwiej oszukać. Są oni adresatem niejednej kampanii społecznej, która ma na celu zabezpieczenie ich interesów. Dlaczego tak się dzieje i jak zabezpieczyć się przed zakusami oszustów? Zapraszamy do lektury artykułu, który ukaże się w najbliższy piątek.

5. Muzyczne wspomnienia

3 września przypada 25 rocznica śmierci Mieczysława Fogga, znanego polskiego piosenkarza. Jego kariera rozpoczęła się w dwudziestoleciu międzywojennym i kwitła jeszcze wiele lat po zakończeniu wojny. Jego najbardziej znane utwory to: „Tango milonga”, „To ostatnia niedziela”, „Jesienne róże”, „Pierwszy siwy włos”, „Mały biały domek”, „Już nigdy”, „Bo to się zwykle tak zaczyna”. Dziś mamy dla Państwa z tej okazji jeden ze szlagierów w wykonaniu Mieczysława Fogga: