Drodzy Państwo, w tym tygodniu radzimy, ile wody pić w czasie upałów i podpowiadamy, gdzie wyjechać na wakacyjny weekend. Zdradzamy, dlaczego nie warto zbyt długo zwlekać z przejściem na emeryturę i opowiadamy o tym, jak Polacy chcą pomagać innym. Oto 5 rzeczy, o których chcieliby Państwo wiedzieć w tym tygodniu.

1. Wody! Wody! Dlaczego nie można zaniedbywać picia wody w czasie upałów?

O tym, że woda jest kluczowym elementem nie tylko naszego życia, ale i funkcjonowania całego świata, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Bez niej nic, co oddycha, nie mogłoby istnieć. Ile wody pić podczas upałów? Polecamy tekst Pauliny Owsińskiej, który ukaże się w CafeSenior w najbliższy wtorek.

2. Emerytura: czas, w którym bardziej o siebie dbamy

Nie warto zbyt długo odkładać przejścia na emeryturę? Naukowcy potwierdzają, że na emeryturze żyjemy zdrowiej! Polecamy tekst Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior w najbliższą środę.

3. Polacy chcą pomagać!

Większość Polaków chce pomagać innym, a przynajmniej deklaruje taką postawę. Opowiadamy  się częściej za solidarnością międzyludzką niż walką o własne interesy, wierząc przy tym, że wspólne działanie może być skuteczne i przynieść wymierne korzyści. Sprawdź, co Polacy myślą i mówią o pomaganiu. Zapraszamy do lektury tekstu, który ukaże się w CafeSenior już w czwartek.

4. Pomysł na weekend: Jura Krakowsko-Częstochowska

Szukają Państwo pomysłu na kilkudniowy wyjazd za miasto? Rozpoczynamy w CafeSenior cykl, w którym będziemy polecać kierunki wakacyjnych, weekendowych podróży. Dziś polecamy Jurę Krakowsko-Częstochowską, urokliwą krainę zamków i białych skałek. Zapraszamy do lektury tekstu Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior w piątek.

5. Urodziny, urodziny!

W poniedziałek, 27 czerwca, Bogusław Linda obchodzi 64. urodziny! Życzymy mu z tej okazji wszystkiego najlepszego i wielu wspaniałych ról. Na scenie, na dużym ekranie i … w codziennym życiu. Dołączają Państwo do życzeń?