Drodzy Państwo, w tym tygodniu zdradzamy kulisy sławy Haliny Kunickiej i podpowiadamy, jak pozwolić sobie na luksus bez wydawania pieniędzy. Zachęcamy do relaksu przy kolorowankach i częstszego sięgania po sezonowe warzywa i owoce. Oto 5 rzeczy, o których chcieliby Państwo wiedzieć w tym tygodniu.

1. Sześć sposobów na luksusowe życie bez wydawania pieniędzy

Pamiętacie reklamę, której slogan głosił: Stać Cię na odrobinę luksusu… – i rozmarzona pani w kąpieli unosiła się na luksusowej fali żelu pod prysznic? Z pełnym przekonaniem powiem: stać nas na więcej niż marnej jakości żel. I to każdego z nas! I nie ma to niczego wspólnego z zawartością naszych portfeli. Polecamy tekst Agnieszki Antosik, który ukaże się w CafeSenior w najbliższy wtorek.

2. Halina Kunicka: piosenka zamiast paragrafów

Zamiast uwielbianą przez publiczność wokalistką Halina Kunicka planowała zostać… prawniczką! Jak odnalazła swoja drogę do estrady i świata muzyki? O Halinie Kunickiej pisze Ewa Walicka, „Magazyn 60+”. Polecamy tekst, który ukaże się w CafeSenior w najbliższą środę.

3. Sposób na relaks: kolorowanki dla dorosłych

Kolorowanki kojarzą Ci się tylko z zabawą dla dzieci? Pora to zmienić! Kolorowanki dla dorosłych podbijają świat. Pobudzają wyobraźnię, pomagają się zrelaksować, odprężyć i wrócić myślami do beztroskich chwil z młodości. Zapraszamy do lektury tekstu, który ukaże się w CafeSenior już w czwartek.

4. Zdrowie na wyciągnięcie ręki: sezonowe warzywa i owoce

Lato tuż tuż. Świeże, sezonowe warzywa i owoce dostępne są na wyciągnięcie ręki. Tymczasem, według badania CBOS, tylko 5% Polaków spożywa świeże warzywa kilka razy w ciągu dnia. Z owocami nie jest lepiej, taką deklarację składa jedynie 7% badanych. Zapraszamy do lektury tekstu Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior  w piątek.

5. Nietypowe święto

W poniedziałek 13 czerwca obchodzimy nietypowe święto… Święto Dobrych Rad. Jeśli lubią Państwo dawać dobre rady rodzinie lub znajomym, to dziś jest doskonała ku temu okazja. Dzisiaj bliskie nam osoby można obdarzać radami do woli! 🙂