„Wielkie nadzieje” to kolejny przedpremierowy pokaz w kinie Muranów dedykowany głównie seniorom. To wyjątkowa okazja, by w niedzielne przedpołudnie oddać się rozrywce na wysokim poziomie i zapoznać się z nową adaptacją klasycznego dzieła.

Film jest porywającą ekranizacją arcydzieła światowej literatury, w którym grają wielkie gwiazdy światowego kina, m.in.: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jeremy Irvine czy Holliday Grainger.

„Wielkie nadzieje”, podobnie jak „Olivier Twist” Romana Polańskiego, to epicka adaptacja słynnej powieści Karola Dickensa, której scenariusz napisał brytyjski autor bestsellerów David Nicholls („Jeden dzień”). Całość wyreżyserował Mike Newell, twórca „Czterech wesel i pogrzebu” oraz „Harry’ego Pottera i Czary Ognia”.

Żyjący w ubóstwie sierota Pip (Jeremy Irvine) niespodziewanie otrzymuje od tajemniczego darczyńcy olbrzymią fortunę. Pieniądze pozwalają mu na całkowitą zmianę życia – teraz Pip jest bogatym londyńczykiem. Swoją nową pozycję wykorzystuje, by pozyskać względy pięknej arystokratki Estelli (Holliday Grainger), w której potajemnie kochał się od dziecka. Jednak szokująca tajemnica, kryjąca się za bogactwem Pipa, raz jeszcze odmieni jego losy, a także wszystkich, którzy są mu bliscy…

Czas:

26 maja (niedziela), godz. 11.30

Miejsce:

Kino Muranów, ul. Gen. Andersa 5, Warszawa

Dla seniorów bilet na przedpremierową projekcję w cenie 13 zł!