Kino Pod Baranami zaprasza wszystkich dojrzałych widzów na seans. Tym razem wyświetlany będzie thriller psychologiczny „Panaceum”.

Dojrzałe Kino w Kinie Pod Baranami jest wydarzeniem dobrze znanym w krakowskim środowisku seniorów. Co środę przed południem prezentowane są najlepsze spośród premierowych filmów. Gospodarzem spotkania jest red. Maria Malatyńska, która zachęca widzów do uważnego oglądania filmu krótkim wstępem, a po seansie prowadzi ciekawą dyskusję. Dojrzałe Kino to także spotkanie towarzyskie przy kawie, herbacie i ciasteczkach.

O filmie:

W najbliższą środę (8 maja) Kino Pod Baranami w ramach cyklu „Dojrzałe Kino” zaprasza na thriller psychologiczny „Panaceum”. W filmie Emily z symptomami depresji zgłasza się do ambitnego psychiatry, który przepisuje jej nowy lek. Terapia wydaje się przynosić znakomite rezultaty, jednak sielanka niespodziewanie się kończy…

Film w znakomitej obsadzie (Rooney Mara, Jude Law, Channing Tatum i Catherine Zeta-Jones) wyreżyserował Steven Soderbergh. Projekcji tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów:

12 zł

Czas:

8 maja 2013 r. (środa), godz. 10.45

Miejsce:

Kino Pod Baranami,

Rynek Główny 27,

Kraków.