Powiększ rozmiar tekstu

A  A  A

Szanowni Państwo,

Café Senior to miejsce spotkań aktywnych sześćdziesięciolatków, za nic w świecie nie zamierzających dopuścić do siebie myśli o tym, że w jakichkolwiek sposób mogliby, z racji wieku, ograniczyć swój kontakt ze światem. Ludzi, którzy – choćby z uwagi na to, że mają więcej czasu niż w latach wypełnionych pracą zawodową – mogą wreszcie w pełni rozwijać swoje dotychczasowe  zainteresowania, albo też odkrywać całkiem nowe światy. Którzy chcą przeżyć coś interesującego, twórczego, przyjemnego, mając na to świetny pomysł, albo też – wzorując się na arcyciekawych doświadczeniach równolatków.

Czekamy na Państwa e-maile pod adresem:

kontakt@cafesenior.pl

Café Senior to nie tylko, mówiąc nieco żartobliwie, biuro porad, lecz przede wszystkim – Państwa forum. Forum wymiany myśli o tym, co robić, by wciąż cieszyć się pełnią życia, podpowiedzi, jak z pożytkiem dla siebie i innych spędzać czas, pomysłów na wakacje czy też refleksji poświęconych, dajmy na to, kontaktom międzypokoleniowym… Zakres owej wymiany zależy tylko od Państwa.

Z przyjemnością zapoznamy się z Państwa propozycjami tematycznymi. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy – z przyjemnością będziemy publikowali Państwa teksty.

Czytamy WSZYSTKIE e-maile. Bardzo liczymy na to, że znajdziemy w nich także uwagi na temat naszego portalu, dzięki którym z każdym dniem, tygodniem i miesiącem Senior będzie mógł się wspinać na coraz wyższy poziom.

 

Redakcja Café