Drodzy Państwo, w tym tygodniu podpowiadamy, jak odbudować zasoby energii i zdradzamy, dlaczego warto mieć w domu choć jednego zwierzaka. Zachęcamy do upraw ogrodowych bez sztucznych nawozów i mówimy o tym, dlaczego warto wiązać się z inteligentnymi kobietami. Oto 5 rzeczy, o których chcieliby Państwo wiedzieć w tym tygodniu.

1. Sposoby na wiosenną energię Cz.1

Przyszła wiosna, rozbuchał się maj, a Ty jakoś ciągle nie czujesz cudownego przypływu energii? Łatwo się męczysz i tak naprawdę nie masz siły cieszyć się rozkwitającą bujnie przyrodą? Szkoda tracić ten piękny czas, który zdarza się tylko raz w roku. W Twojej mocy jest… dodać sobie mocy! Polecamy tekst Agnieszki Antosik, który ukaże się w CafeSenior w najbliższy wtorek.

2. Jak zwierzęta poprawiają jakość życia? Cz. 2

Zaakceptuje Cię bezwarunkowo i obdarzy szczerą miłością. Powita w progu i przytuli się na powitanie. Zwierzęta poprawiają jakość naszego życia. Dzięki nim łatwiej poradzisz sobie ze stresem i nawiążesz nowe znajomości. Polecamy tekst Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior już w środę.

3. Związek z mądrą kobietą sposobem na dłuższe i zdrowsze życie!

Ci, którym zależy na długowieczności, powinni wiązać się z inteligentnymi kobietami – twierdzą naukowcy z University of Aberdeen. Zapraszamy do lektury tekstu Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior  w czwartek.

4. Pływanie – nie tylko dla przyjemności i ochłody

Szukasz przyjemnego sposobu na zachowanie dobrego samopoczucia i sprawności fizycznej? Spróbuj… popływać. Pływanie jest sportem, który możesz uprawiać praktycznie przez cały rok – w chłodniejsze dni na basenie, a latem możesz schłodzić się w rzece, jeziorze lub w morzu. Sprawdź, jakie korzyści może przynieść pływanie Twojemu ciału. Polecamy tekst Karoliny Malinowskiej, który ukaże się w CafeSenior w piątek.

5. Urodziny, urodziny!

W piątek 20 maja, piosenkarka i aktorka, Cher obchodzić będzie okrągłe, 70. urodziny! Określana jako „Bogini Pop”, sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie. Znana jest z takich przebojów jak „Take Me Home”, „Believe” czy „Sttong Enough”. Za rolę w filmie „Wpływ księżyca” dostała Oscara za najlepszą rolę kobiecą w 1987.